Passer au contenu
Menu
Warenhuizen
Nieuwsbrief
Bestelling, Service & Advies
+3278482721
Nederlands
Nederlands
Français
Voer zoekterm/artikelnr. in
Zoeken op
Account
Kijklijst
0,00 €
NIEUW
Cadeaus
Heren
Dames
Kinderen
Tuin
Keuken
Wonen
Huishouden
Kantoor
Sport & Spel
Koffers & Lederwaren
Lichaamsverzorging
Eten & Drinken
Kerst
SALE
Fabrikanten
Journal
Voer zoekterm/artikelnr. in
Zoeken op
Home
Eten & Drinken
Drankjes
(66)
Categorie
Alle categorieën
Koffie
Thee
Sappen
Niet-alcoholische aperitieven & cocktails
Stroop
Zomerse drankjes
Drankjes
Koffie
Thee
Sappen
Niet-alcoholische aperitieven & cocktails
Stroop
Onderwerpen aan Drankjes
Zomerse drankjes
Filter
Fabrikant
Anhelo
Aroma Olymp
Black Sense Manufaktur
BLÆK Coffee
BODUM®
Bonnat
Conflictfood
Daphnis and Chloe
Dr. Jaglas
Goldhelm Schokolade
Goodiegetter
Inge® Manufaktur
JUWEL Weine
Kloster Neustift
Kruut
LAUX
Manufactum
Manufaktur Jörg Geiger
Motzenbäcker Menger-Krug
MvsM
Möcklis Traubensaftmanufaktur
Paper & Tea
Schusters Spezialitäten
Summerdown Farms
Trinci Torrefazione di Caffè
van Gülpen
van Nahmen
Volée
Weingut Stift Klosterneuburg
Willie’s Cacao
Beschikbaarheid
Direct beschikbare artikelen tonen
Prijs
tot 50 €
50 - 100 €
Filter toepassen
Drankjes
Sorteren
Populairste artikelen
Prijs dalend
Prijs oplopend
Innovaties
Sorteren
Populairste artikelen
Prijs dalend
Prijs oplopend
Innovaties
Nieuw
Aroma Olymp
Biologische aromakalender
79,90 €
Basisprijs: 105,13 €/kg
Nieuw
Möcklis Traubensaftmanufaktur
Riesling-druivensap
6,50 €
Basisprijs: 8,67 €/l
Nieuw
Möcklis Traubensaftmanufaktur
Druivensap Dunkelfelder
6,50 €
Basisprijs: 8,67 €/l
Trinci Torrefazione di Caffè
Trinci Espresso hele boon
van 11,90 €
+ meer varianten
Trinci Torrefazione di Caffè
Trinci Arabica 100% mild
van 10,90 €
+ meer varianten
Inge® Manufaktur
Inge® gembersiroop
21,90 €
Basisprijs: 31,29 €/l
MvsM
Biologisch Supernatural Biologisch, hele boon
18,90 €
Basisprijs: 75,60 €/kg
Manufaktur Jörg Geiger
Wit, geurend, alcoholvrij"
12,90 €
Basisprijs: 17,20 €/l
Manufaktur Jörg Geiger
Alcoholvrij met rode vruchten"
12,90 €
Basisprijs: 17,20 €/l
van Gülpen
van Gülpen Javata gemalen koffie
11,90 €
Basisprijs: 47,60 €/kg
MvsM
Groene machine, Matcha-poeder
29,90 €
Basisprijs: 996,67 €/kg
Goldhelm Schokolade
Drinkchocolade Peru Pur, blik van 500 g
27,90 €
Basisprijs: 55,80 €/kg
Volée
Alcoholvrij aperitief van Volée
22,90 €
Basisprijs: 45,80 €/l
Manufaktur Jörg Geiger
Biologische alcoholvrije rosé
13,90 €
Basisprijs: 18,53 €/l
BLÆK Coffee
Blaek instantkoffie, Blonde Roast, doos
6,90 €
Basisprijs: 328,57 €/kg
LAUX
Siroop van limoen en basilicum
8,90 €
Basisprijs: 44,50 €/l
MvsM
Biologische Dark Knight, hele boon
17,90 €
Basisprijs: 71,60 €/kg
van Gülpen
van Gülpen Arabische koffie gemalen
11,90 €
Basisprijs: 47,60 €/kg
LAUX
Vlierbloesem-muntsiroop
9,90 €
Basisprijs: 49,50 €/l
Daphnis and Chloe
Griekse Berg Thee
11,90 €
Basisprijs: 330,56 €/kg
Kruut
Bio-Kruut Kraft
15,90 €
Basisprijs: 106,00 €/l
Nieuw
BODUM®
Everyday Blend – Gebrande koffie voor French Press
17,90 €
Basisprijs: 71,60 €/kg
Goldhelm Schokolade
Drinkchocolade Oriënt".
10,90 €
Basisprijs: 83,85 €/kg
Motzenbäcker Menger-Krug
Hakuna Matata Alcoholvrije mousserende wijn
13,90 €
Basisprijs: 18,53 €/l
Manufactum
Biologische groene thee Japan Sencha
8,90 €
Basisprijs: 296,67 €/kg
van Gülpen
van Gülpen Diner Koffie gemalen
11,90 €
Basisprijs: 47,60 €/kg
Black Sense Manufaktur
Biologische Chai Masala Siroop
19,90 €
Basisprijs: 79,60 €/l
Manufaktur Jörg Geiger
Blanc de Blancs alcoholvrij
27,90 €
Basisprijs: 37,20 €/l
Goldhelm Schokolade
Drinkchocolade Peru Pur
10,90 €
Basisprijs: 83,85 €/kg
BLÆK Coffee
Blaek instantkoffie, Blonde Roast, 60 g
13,90 €
Basisprijs: 231,67 €/kg
BLÆK Coffee
Blaek biologische instantkoffie, cafeïnevrij, doos
6,90 €
Basisprijs: 328,57 €/kg
Paper & Tea
Biologische Thee Blend Sweet Lullaby
11,90 €
Basisprijs: 238,00 €/kg
Weingut Stift Klosterneuburg
Natuurlijk troebel abrikozennektar
8,50 €
Basisprijs: 12,14 €/l
Conflictfood
Biologische gember uit Myanmar
voor de bereiding van thee
19,90 €
Basisprijs: 199,00 €/kg
Daphnis and Chloe
Griekse citroenverbena
9,50 €
Basisprijs: 950,00 €/kg
BLÆK Coffee
Blaek biologische instantkoffie, cafeïnevrij, 60 g
13,90 €
Basisprijs: 231,67 €/kg
Daphnis and Chloe
Griekse salie
12,90 €
Basisprijs: 358,33 €/kg
van Nahmen
Rabarbernectar
5,90 €
Basisprijs: 7,87 €/l
Muntsiroop uit Piemonte
10,90 €
Basisprijs: 15,57 €/l
van Nahmen
Kweepeer nectar
6,90 €
Basisprijs: 9,20 €/l
Aroma Olymp
Biologische dadelstroop
12,90 €
Basisprijs: 51,60 €/l
Goodiegetter
Poura Premium Biologische Duindoorn Essentie
32,90 €
Basisprijs: 66,46 €/l
Dr. Jaglas
Zacht alcoholvrij aperitief met hibiscus
27,90 €
Basisprijs: 55,80 €/l
BLÆK Coffee
Blaek Bio Oploskoffie, Donker gebrand, 60 g
13,90 €
Basisprijs: 231,67 €/kg
Paper & Tea
Biologische Thee Mengsel Perfecte Dag
17,90 €
Basisprijs: 179,00 €/kg
Motzenbäcker Menger-Krug
Biologische Riesling alcoholvrij 0,0%
11,90 €
Basisprijs: 15,87 €/l
BLÆK Coffee
Blaek biologische instantkoffie, Dark Roast, doos
6,90 €
Basisprijs: 328,57 €/kg
Paper & Tea
Biologische Thee Mengsel Bessen Pomp
14,90 €
Basisprijs: 149,00 €/kg
Manufactum
Manufactum Kruiden- en bloementhee
7,90 €
Basisprijs: 158,00 €/kg
MvsM
Serrinha, hele boon
15,90 €
Basisprijs: 63,60 €/kg
Manufaktur Jörg Geiger
Biologische witte wijn, alcoholvrij
13,90 €
Basisprijs: 18,53 €/l
JUWEL Weine
Oh My Grape bruisend druivensap alcoholvrij
12,90 €
Basisprijs: 17,20 €/l
Daphnis and Chloe
Wilde tijm bloemen
11,90 €
Basisprijs: 661,11 €/kg
Kloster Neustift
Neustifter kruidenthee
11,90 €
Basisprijs: 396,67 €/kg
Manufaktur Jörg Geiger
Winterbirnentraum alcoholvrij
11,90 €
Basisprijs: 15,87 €/l
Summerdown Farms
Summerdown Engelse muntthee
11,90 €
Basisprijs: 52,89 €/kg
Willie’s Cacao
Venezolaanse Rio Caribe 72% Chocolade
7,50 €
Basisprijs: 150,00 €/kg
Schusters Spezialitäten
Glühwein siroop
12,90 €
Basisprijs: 51,60 €/l
MvsM
Decaf de Caña, hele boon
17,90 €
Basisprijs: 71,60 €/kg
Anhelo
Anhelo Espresso hele boon
van 11,90 €
+ meer varianten
MvsM
Sure Shot, hele bonen
15,90 €
Basisprijs: 63,60 €/kg
Bonnat
Bonnat Equateur
6,90 €
Basisprijs: 69,00 €/kg
Weingut Stift Klosterneuburg
Appelsap Jonagold natuurlijk troebel
5,90 €
Goldhelm Schokolade
Drinkchocolade Nougat
10,90 €
Basisprijs: 83,85 €/kg
Manufactum
Biologische zwarte thee Assam
8,50 €
Basisprijs: 223,68 €/kg
Manufactum
Biologische Earl Grey zwarte thee
8,90 €
Basisprijs: 234,21 €/kg
Naar boven